Turime jums gerų naujienų – žurnalas „Tapati“ ryžtasi grįžti.

Prisipažinsiu: tai didelis iššūkis visai redakcijai. Nes dauguma mūsų tesame savanoriai, aukojantys tas kelias laiko valandas, likusias po darbo ir atriektas nuosavo šeimos.

Tačiau prabėgus metams apmąstymuose grįžtame prie vienos ir tos pačios tiesos: kas gi mes būtume, jei mūsų gyvenime nebūtų Jo, jei nebūtume patyrę absoliutaus ir besąlygiškos Dievo meilės prisilietimo. Vos pradėjus tai įsivaizduoti apima gilus liūdesys, depresija ir beprasmybė.

Tikėjimas yra mūsų absoliuti sėkmė, nes amžinybės kontekste visos gyvenimo negandos tėra niekai, klaidos.  O Dievas nebijo mūsų klaidų, Jam tereikia mūsų širdžių.

Todėl drįstame grįžti.

Bet mums labai labai reikia jūsų palaikymo. Visų pirma, kviečiame prenumeruoti žurnalą, ne tik sau, bet ir artimui, kaimynei ar bendradarbei. Juk kažkas mylėdamas irgi pasidalino su jumis savo tikėjimu, kažkada ir jūs klaidžiojote. Todėl šį darbą galime atlikti tik drauge. Tu ir mes. Norim, kad prsijungtum prie mūsų. Prenumeruok ir pasidalink šia žinia.

Dėkinga,

Aušrinė Šečkuvienė

 

Dovanojame žurnalo „Tapati“ naujausio numerio skaitmeninę versiją!

Dovanojame žurnalo „Tapati“ naujausio numerio skaitmeninę versiją!

Tik reta iš mūsų turėjome tėvą, kuris buvo mūsų gynėjas, mūsų riteris ir džentelmenas. Tas, kurio veidas nušvisdavo, pamačius mus įbėgant į kambarį. Sužeistos santykio su tėvu, sunkiai randame savo vietą šioje žemėje, nes būtent tėvas padeda išsikristalizuoti tapatybei. Šis žurnalo numeris pasakoja apie dangiškojo ir žemiškojo Tėvo paveikslus bei jų vaidmenį.

Ar esate skaitę "Tapati? Gal tai žurnalas, kurio seniai ieškojote?

Sąlygos

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest