Ginny Yttrup ŽODŽIAI

(1 pirkėjo atsiliepimas)

6,95 

Aš renku žodžius. Laikau juos dėžutėje savo galvoje…
…Norėčiau laikyti tikroje dėžutėje – gražioje, galbūt batų dėžėje, papuoštoje gėlėtu vyniojamuoju popieriumi. Rašyčiau žodžius ant popieriaus skiautelių ir dėčiau į dėžutę. Kada tik panorėjusi atsidaryčiau dėžutę, imčiau popierines skiauteles, skaityčiau ir jausčiau žodžius – visus iš karto. O paskui dėžutę paslėpčiau. Tačiau žodžiams saugiau mano galvoje. Jis negali iš čia jų paimti.

Turime

Produkto kodas: KN15 Kategorijos: ,

Aš renku žodžius. Laikau juos dėžutėje savo galvoje...
...Norėčiau laikyti tikroje dėžutėje – gražioje, galbūt batų dėžėje, papuoštoje gėlėtu vyniojamuoju popieriumi. Rašyčiau žodžius ant popieriaus skiautelių ir dėčiau į dėžutę. Kada tik panorėjusi atsidaryčiau dėžutę, imčiau popierines skiauteles, skaityčiau ir jausčiau žodžius – visus iš karto. O paskui dėžutę paslėpčiau. Tačiau žodžiams saugiau mano galvoje. Jis negali iš čia jų paimti.

Dešimtmetė Keilė Ren nekalba. nuo tada, kai narkomanė mama išėjo ir paliko ją atokioje trobelėje, apsuptoje aukštų sekvojų, gyventi su žmogumi, pavojingu kaip pats blogis. tyloje, vieninteliame prieglobstyje, Keilė renka žodžius, kurių galbūt niekada neištars, iš vienintelio likusio motiną primenančio daikto – žodyno.

Sjera Don – vieniša trisdešimt ketverių metų menininkė. Ji leido praeities gėdai nuslopinti dabartines viltis ir nusprendė slėpti savo skausmą kontroliuodama aplinkybes. tačiau per dvyliktas dukters mirties metines Sjeros kontrolė ima irti, nes Dievas iš vaikystės laikų kviečia ją atgal pas save.

Apvaizdos suvestos draugėn, Keilė ir Sjera kartu patirs gydančio Žodžio – Jėzaus Kristaus – malonę.

„Kokia nuostabi knyga! negalėjau padėti jos į šalį! Dėmesį prikaustanti istorija, nagrinėjanti širdį draskančią temą. Šią knygą turėtų perskaityti visi, nes ji gydo, suteikia vilties ir tiesos. tai, ko reikia mums visiems, nepriklausomai nuo mūsų aplinkybių. Ginny veda mus iš skausmo ir kovos kelio į džiaugsmą ir vientisumą, nes jos veikėjai supranta, kad tiesa yra kelias į laisvę ir išgijimą. Gal seksualinė prievarta ir nėra jūsų istorija, tačiau beveik neabejotinai savo gyvenime pažįstate žmonių, kuriems tai yra realybė. perskaitykite knygą dėl jų. perskaitykite dėl savęs.
perskaitykite dėl visų pasaulyje, kurie dar neišsilaisvino.“

Barbara Wilson – Nematomas ryšys ir Pabučiuok mane vėl autorė.

Papildoma informacija

Svoris 0,540 kg
Išleido:

Abigailė VšĮ, 2015

ISBN:

978-609-8153-01-9

Apimtis:

368 psl.

1 atsiliepimas apie Ginny Yttrup ŽODŽIAI

  1. Jolanta Stonkuvienė (įsigijo produktą)

    Knyga pirkau atsitiktinai.Norėjau paskaityti kažką vasaros laisvalaikiu.
    ."Žodžiai' pranoko mano lūkesčius! Skaičiau vienu atsikvėpimu ir ,manau,kad skaitysiu dar kartą. Tai įdomi, intriguojanti,moteriška knyga.Apie gyvenimo smūgius ir Dievo planą kiekvienam iš mūsų,nepaisant visko.Apie mūsų pasirinkimus,kurie kartais būna tokie sunkūs….bauginantys…
    Mano atveju – tai buvo stebuklinga Dievo žinia man – aš šiuo metu išgyvenu lygiai tą pačią kaip ir knygoje situaciją savo gyvenime.Tad knyga padėjo susidėlioti mintis, žingsnius ir žodžius tolimesniam mano gyvenimui. Ačiū Dievui ir autorei!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 29P8C5GA galioja dar