Akcija!

Tapati Nr. 4, 2020

2,80 

Šis numeris skirtas paslaptingiausiam Trejybės asmeniui – Šventajai Dvasiai. Kiekvieną sykį, kai gauname užduotį iš Dievo, Jis parūpina mums savo jėgos, lyg dar kartą ištardamas: tu pradėsi iš Šventosios Dvasios. Ir tai nebus nei tavo jėga, nei tavo stiprybė ir taip, kaip esi įpratusi, kad visiems ir, svarbiausia, tau pačiai būtų aišku – tik iš Dievo dvasios.

 

Neturime

Praneškite man, kai turėsite

Praneškite man, kai turėsite

Produkto kodas: TAP61 Kategorija: Žyma:

Šis numeris skirtas paslaptingiausiam Trejybės asmeniui - Šventajai Dvasiai.

Kiekvieną sykį, kai gauname užduotį iš Dievo, Jis parūpina mums savo jėgos, lyg dar kartą ištardamas: tu pradėsi iš Šventosios Dvasios. Ir tai nebus nei tavo jėga, nei tavo stiprybė ir taip, kaip esi įpratusi, kad visiems ir, svarbiausia, tau pačiai būtų aišku – tik iš Dievo dvasios.

Tokia buvo žinia Marijai, tokia ir indų kilmės pastoriui iš Ašmintos, kurio istoriją rasite šio numerio puslapiuose. Tokia pat istorija prasidėjo ir Lietuvoje 1990 m. sulig dvasiniu prabudimu – šią istoriją skaityk vedamajame žurnalo straipsnyje.

Mes, žmonės, norėtume viską paaiškinti: va taip daroma, o va taip ne. Tik, matai, mūsų Dievas nuolatos juda ir elgiasi, kaip Jam patinka. Jis suverenus ir išgelbėti pasaulį sugalvojo pačiu keisčiausiu būdu. Ar ne todėl pasaulio gudruoliams taip sunku patikėti Gerąja Naujiena? Ar ne todėl durys į amžinybę atrodo naiviai siauros? Ir tik nuolankiesiems pavyksta vėl priimti Šventąją Dvasią ir patikėti, jog Dievas pradeda naują gyvybę per juos.

Papildoma informacija

Svoris 0,170 kg
Išmatavimai 0,27 × 0,21 × 0,07 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapati Nr. 4, 2020”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *