ZurnalasTapati.LT gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių svetaine ZurnalasTapati.LT, privatumą.

ZurnalasTapati.LT nerenka informacijos asmeniškai apie jus (tokios kaip jūsų vardas, el.pašto adresas ir pan.), iškyrus atvejus, kai tokią informaciją suteikti sąmoningai sutinkate jūs pats. Ši informacija gali būti naudojama VšĮ “Abigailė” (įmonės kodas 302300533, Pušų g. 2a, Riešė, Vilniaus raj.) rinkodaros tikslais, kaip tai reglamentuota LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme.

ZurnalasTapati.LT gali dalintis informacija apie jus su reklamos užsakovais, verslo partneriais, rėmėjais, ir kitomis trečiosiomis šalimis. Tačiau mes atskleidžiame tik apibendrintą statistinę informaciją apie savo registruotus lankytojus, ir neteikiame asmeniškai identifikuojamos informacijos be aiškaus jūsų sutikimo jokioms trečiosioms šalims.

ZurnalasTapati.LT neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. ZurnalasTapati.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.

ZurnalasTapati.LT bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą.

Naudodamiesi svetainės ZurnalasTapati.LT galimybėmis, jūs sutinkate su informacijos apie jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje.

ZurnalasTapati.LT pasilieka teisę nustatyti ir keisti konkursų, viktorinų sąlygas, skelbti nugalėtojus.

No Comments

Be the first to start a conversation

Leave a Reply

  • (will not be published)

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield